Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Egerszalók bemutatása
 • Önkormányzati munka
 • Sódomb, látnivalók
 • Kikapcsolódás
 • Borvidék Egerszalók
 • Vendégház címe: Kossuth u. 45.
 • Telefon: 36/574-024
 • Mobil: 30/7680074;

Vendégház Egerszalók központjában tetőteres családi ház külön bejárattal igényesen kialakított lakrésze, mely egész évben vendégeink kényelmét szolgálja.

Az összkonfortos épületben egy 3 ágyas és egy 2 ágyas pótágyazható, TV-vel ellátott szoba -valamint a hozzájuk tartozó konyha-étkező és fürdőszoba várja az ide látogatókat. Udvarunk több autó biztonságos parkolását szolgálja. Pihenőkertünkben hintaágy, gyermekhinta, homokozó, gyermekjátékok állnak vendégeink rendelkezésére. Szabadtéri flekkenezés, nyársalás, sütés-főzés lehetősége biztosított. Bolt 150 m-re.

Ahhoz, hogy vendégeink jól érezzék magukat, a kényelmes szállás és a családias környezet mellett igényük szerint minden segítséget megadunk programjaik megvalósításához, kisfalunk látnivalóinak megismeréséhez. vadászatra és horgászatra is van lehetőség.

Szállásajánlatunk 1 főre 3000 - 4000 Ft vendégéjszakánként, mely tartalmazza az idegenforgalmi adót is.

Az árból gyermekeknek kedvezményt adunk.

Településünk pillanatai

Bűnmegelőzési Hírlevél 2019. december 30. Vigyázat, ismét unokázós csalók!
Egerszalók Község Önkormányzatának Képviselő-testülete 2019. december 11-én, 17 00 órától
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS pályázati adatlap elérhető ITT... beszámoló űrlap elérhető ITT... Rendelet ITT...
Hulladéklerakóval kapcsolatos aktualitások ITT
Kedvezményezett neve Egerszalók Község Önkormányzata Pályázati felhívás neve és kódszáma Magyar Falu Program ,,Temető fejlesztése” MFP-FFT/2019 Projekt címe Temető fejlesztése, urnafal és gyalogjárda építése Projekt azonosítószáma 3020223949 Támogatás összege 4 996 626 Ft

Gyors elérhetőségünk: 

Tel.: 36/574-002, 36/474-332

Fax: 36/474-366

E-mail:

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
17 January 2020