Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Egerszalók bemutatása
 • Önkormányzati munka
 • Sódomb, látnivalók
 • Kikapcsolódás
 • Borvidék Egerszalók

Mediterrán stílusban épített új bútorokkal berendezett apartmanház a Laskó patak partján, csendes, nyugodt környezetben található Egerszalókon. Egyik részén 1 db külön bejáratú kétágyas (pótágyazható) apartman van, ami egy szép nagy teraszról nyílik. Jól felszerelt konyha, fürdőszoba tartozik hozzá. Az apartmanház másik fele 2 db kétágyas szobával és ikerfürdőszobával, főzőszigetes jól felszerelt konyhával, tágas nappalival (igény szerint klimatizálható) és szép, kertre néző fedett terasszal várja a kikapcsolódni vágyó vendégeket. A kertben grillezési, bográcsozási lehetőség van. Az udvarban zárt parkoló biztosított. A házat csak a vendégek használják.

Fűzfa Apartmanház

 • Minősítés: 4 napraforgó
 • Szobaszám: 3 db
 • 3 db 2 személyes + szobánként 1 pótágy
 • Vendégtér: 100 m2
 • Férőhely: 9 fő
 • Épület jellege: modern
 • Nyitva tartás: egész évben
 • Elhelyezkedés: a Fürdőhöz közel
 • A tulajdonos nem a szálláshelyen lakik.

Elérhetőség:

 • 3394, Egerszalók, Fűzfa u. 23.
 • Tel.: +36/30/607-8532
 • Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 • Ár: 3 500 Ft-tól /fő/éj
 • Ünnepnapokon és fűtési szezonban ettől eltérő árak.
 • IFA: nem tartalmazza az ár
 • Üdülési csekk elfogadóhely!!

Szolgáltatások:

 • klimatizálható helyiségek (térítés ellenében)
 • jól felszerelt konyha (mosogatógép)
 • nappali, nagy terasz
 • fürdőszoba, Wc
 • kábel TV, DVD lejátszó
 • modern bútorzat
 • udvar, zárt parkoló
 • kert, napozóágyak, hintaágy
 • szabadtéri főzési lehetőség, grillező
 • önellátó

Településünk pillanatai

Bűnmegelőzési Hírlevél 2019. december 30. Vigyázat, ismét unokázós csalók!
Egerszalók Község Önkormányzatának Képviselő-testülete 2019. december 11-én, 17 00 órától
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS pályázati adatlap elérhető ITT... beszámoló űrlap elérhető ITT... Rendelet ITT...
Hulladéklerakóval kapcsolatos aktualitások ITT
Kedvezményezett neve Egerszalók Község Önkormányzata Pályázati felhívás neve és kódszáma Magyar Falu Program ,,Temető fejlesztése” MFP-FFT/2019 Projekt címe Temető fejlesztése, urnafal és gyalogjárda építése Projekt azonosítószáma 3020223949 Támogatás összege 4 996 626 Ft

Gyors elérhetőségünk: 

Tel.: 36/574-002, 36/474-332

Fax: 36/474-366

E-mail:

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
18 January 2020