Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Egerszalók bemutatása
  • Önkormányzati munka
  • Sódomb, látnivalók
  • Kikapcsolódás
  • Borvidék Egerszalók

Tisztelt egerszalóki állattartók!

Egerszalók Község Önkormányzata a Magyar Falu Program keretében, a felelős állattartás elősegítése tárgyú pályázatban,

kutya- illetve macska ivartalanítási programra kíván támogatási kérelmet benyújtani.

A pályázat benyújtásához szükséges a településen egy előzetes igényfelmérést tartani. Kérem, hogy amennyiben a pályázat sikeressége után szeretné kérelmezni kutyája vagy macskája ivartalanítását, úgy részvételét jelezze az alábbi e-mail címen, legkésőbb 2021. május 31-ig.

Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az e-mailben kérjük adja meg nevét, lakcímét, telefonos elérhetőségét, valamint, hogy milyen nemű (kutya esetében szuka vagy kan, macska esetében nőstény vagy kandúr) és milyen fajú (kutya vagy macska) állat ivartalanítását, esetleg (kutya esetében) transzponderrel történő megjelölését kérelmezné a program esetleges megvalósulásakor.

Településünk pillanatai

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
25 October 2021