Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Egerszalók bemutatása
  • Önkormányzati munka
  • Sódomb, látnivalók
  • Kikapcsolódás
  • Borvidék Egerszalók

FELHÍVÁS

Tisztelt egerszalóki ingatlan tulajdonosok!

Egerszalók Község Önkormányzata a hatályos településrendezési tervének módosítását tervezi 2021. évben. Ezúttal kívánunk lehetőséget biztosítani az egerszalóki ingatlan tulajdonosoknak, hogy az esetleges módosítási kérelmeiket megküldjék az önkormányzat részére.

A hatályos szabályozási tervek kizárólag elektronikus úton tekinthetőek meg a www.egerszalok.hu honlapon, az önkormányzat – településrendezési eszközök menüpont alatt (Egerszalók külterület, Egerszalók belterület).

Észrevételeiket az Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre küldhetik meg

2021. május 31-ig!

Településünk pillanatai

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
25 October 2021