Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Egerszalók bemutatása
  • Önkormányzati munka
  • Sódomb, látnivalók
  • Kikapcsolódás
  • Borvidék Egerszalók

A Harmony vendégház Egertől 6 km-re a festői környezetű hőforrástól pedig 2 km-re, nyugodt, csendes környezetben, igényesen kialakított apartmanokban várja kedves vemdégeit. Ajánlott, nagy baráti társaságok és családok részére egész évben. 

A zárt udvarban több gépkocsi is parkolhat. A kertben bográcsételek főzése, szalonna- és flekkensütés is megoldható.Programlehetőségek a közelben: fürdés, horgászat, túrázás, lovaglás és városnézés Egerben.

Egerszalók központjában, egy tágas portán 4 szobával várom kedves vendégeimet.Minden szobában 4 fő kényelmesen elfér, a szobában bent van a fürdőszoba. TV. Wifi, zárt parkoló, grillezési lehetőség .Nyári melegben légkondi nélkül is kellemesen hűvös szobák. ABC, étterem, posta, gyógyszertár 150 m-re van a háztól. A fürdő kb. 1,8 km. Két szobához van egy közös kis konyha jól felszerelve, a harmadik szoba-  kicsi ház- apartman saját konyhával és fürdőszobával, a negyedik szoba pedi studió apartman. 

Elérhetőségek:

Cím: 3394 Egerszalók Kossuth út 51.
E-mail: Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Telefon: +36-20-9618 051

Ár: 3500-4500 + 300 forint idegenforgalmi adó/ fő/ éj

Üdülési csekket elfogadok!

 

 

Településünk pillanatai

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
14 August 2022