Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Egerszalók bemutatása
 • Önkormányzati munka
 • Sódomb, látnivalók
 • Kikapcsolódás
 • Borvidék Egerszalók
 • Vendégház címe: 3394 Egerszalók, Kossuth L. út. 56.
 • Tulajdonos neve: Hablik Antalné
 • Telefon: 06-36/474-105
 • Mobil: 06-30/410-3507
 • E-mail: Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A falu közepén a templomhoz vezető utcával szemben. Különálló porta, egy felújított a parasztházból és egy különálló lakosztályból áll. A parasztházban középen van a konyha, melyből előszobán át lehet a szobába és a zuhanyzóba jutni. A közös konyhába van hűtőszekrény, gáztűzhely, mikrohullámú sütő, és edények. Mindkét szobához külön zuhanyzó és színes tv van.

A különálló apartman egy lakosztály, ahol előszobából nyílik a szoba,konyha, zuhanyzó, wc. A szobában két heverő két fotelágy, színes tv és szekrény van. A konyhába hűtőszekrény, gáztűzhely, mikrohullámú sütő, és edények találhatóak.

Az udvaron szín, kerti bútor, nyársalási, bográcsolási, grillezési és parkolási lehetőség van. A szomszédban lakunk, és ha valamire szükség van, szívesen állunk rendelkezésükre.

1-2 nap esetén 3500 Ft/fő/nap, 3 naptól 3000 Ft/fő/nap
Áraink az idegenforgalmi adót tartalmazzák!
Szép Kártyát elfogadunk!

Településünk pillanatai

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
14 August 2022