Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Egerszalók bemutatása
 • Önkormányzati munka
 • Sódomb, látnivalók
 • Kikapcsolódás
 • Borvidék Egerszalók
 • Vendégház címe: Kossuth u. 45.
 • Telefon: 36/574-024
 • Mobil: 30/7680074;

Vendégház Egerszalók központjában tetőteres családi ház külön bejárattal igényesen kialakított lakrésze, mely egész évben vendégeink kényelmét szolgálja.

Az összkonfortos épületben egy 3 ágyas és egy 2 ágyas pótágyazható, TV-vel ellátott szoba -valamint a hozzájuk tartozó konyha-étkező és fürdőszoba várja az ide látogatókat. Udvarunk több autó biztonságos parkolását szolgálja. Pihenőkertünkben hintaágy, gyermekhinta, homokozó, gyermekjátékok állnak vendégeink rendelkezésére. Szabadtéri flekkenezés, nyársalás, sütés-főzés lehetősége biztosított. Bolt 150 m-re.

Ahhoz, hogy vendégeink jól érezzék magukat, a kényelmes szállás és a családias környezet mellett igényük szerint minden segítséget megadunk programjaik megvalósításához, kisfalunk látnivalóinak megismeréséhez. vadászatra és horgászatra is van lehetőség.

Szállásajánlatunk 1 főre 3000 - 4000 Ft vendégéjszakánként, mely tartalmazza az idegenforgalmi adót is.

Az árból gyermekeknek kedvezményt adunk.

Településünk pillanatai

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
14 August 2022