Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Egerszalók bemutatása
 • Önkormányzati munka
 • Sódomb, látnivalók
 • Kikapcsolódás
 • Borvidék Egerszalók

Mediterrán stílusban épített új bútorokkal berendezett apartmanház a Laskó patak partján, csendes, nyugodt környezetben található Egerszalókon. Egyik részén 1 db külön bejáratú kétágyas (pótágyazható) apartman van, ami egy szép nagy teraszról nyílik. Jól felszerelt konyha, fürdőszoba tartozik hozzá. Az apartmanház másik fele 2 db kétágyas szobával és ikerfürdőszobával, főzőszigetes jól felszerelt konyhával, tágas nappalival (igény szerint klimatizálható) és szép, kertre néző fedett terasszal várja a kikapcsolódni vágyó vendégeket. A kertben grillezési, bográcsozási lehetőség van. Az udvarban zárt parkoló biztosított. A házat csak a vendégek használják.

Fűzfa Apartmanház

 • Minősítés: 4 napraforgó
 • Szobaszám: 3 db
 • 3 db 2 személyes + szobánként 1 pótágy
 • Vendégtér: 100 m2
 • Férőhely: 9 fő
 • Épület jellege: modern
 • Nyitva tartás: egész évben
 • Elhelyezkedés: a Fürdőhöz közel
 • A tulajdonos nem a szálláshelyen lakik.

Elérhetőség:

 • 3394, Egerszalók, Fűzfa u. 23.
 • Tel.: +36/30/607-8532
 • Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 • Ár: 3 500 Ft-tól /fő/éj
 • Ünnepnapokon és fűtési szezonban ettől eltérő árak.
 • IFA: nem tartalmazza az ár
 • Üdülési csekk elfogadóhely!!

Szolgáltatások:

 • klimatizálható helyiségek (térítés ellenében)
 • jól felszerelt konyha (mosogatógép)
 • nappali, nagy terasz
 • fürdőszoba, Wc
 • kábel TV, DVD lejátszó
 • modern bútorzat
 • udvar, zárt parkoló
 • kert, napozóágyak, hintaágy
 • szabadtéri főzési lehetőség, grillező
 • önellátó

Településünk pillanatai

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
14 August 2022