Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Egerszalók bemutatása
 • Önkormányzati munka
 • Sódomb, látnivalók
 • Kikapcsolódás
 • Borvidék Egerszalók

 • Vendégház címe: Fűzfa út 1.
 • Mobil: 30/9674033; 30/4562175

A község belterületén, a hőforrástól egy kilométerre található új építésű vendégház négy – saját fürdőszobával, előtérrel, illetve erkéllyel is rendelkező – lakrésszel áll a Kedves Vendégek rendelkezésére. A vendégházat belső elrendezése kiválóan alkalmas teszi arra, hogy kisebb baráti társaságok közös pihenésének helyszínéül szolgáljon. A vendégházban található pezsgőfürdő, gőzkabin és kombinált szauna is Vendégeink kényelmét szolgálja. A házhoz saját fedett kocsibeálló tartozik. A közelben étterem és bolt található.

 • Nyitvatartás: egész évben
 • Ár: 5000 - 7500 Ft/fő/éj
 • Az ár az ÁFA-t és az IFA-t tartalmazza.
 • Üdülési csekk elfogadóhely!

Szolgáltatások:

- négy külön bejáratú, kábel TV-vel felszerelt szoba (4 x 39m2)

- minden szobából külön nyíló (zuhanyzóval vagy fürdőkáddal, valamint WC-vel felszerelt) fürdőszoba

- jól berendezett konyhával egybeépített tágas ebédlő (önellátó)

- kanadai vörös cédrusból készült, egyedi építésű, infra- illetve hagyományos (finn) üzemmódban is használható szauna

- pezsgőfürdő, gőzkabin

- parkosított udvar, kerti bútor

- a gépjárművek elhelyezését biztosító fedett kocsiszín

- szabadtéri főzési lehetőség, grillező

- lehetőség helyben végzett fizioterápiás kezelésre

 

 • Vendégház címe: Fűzfa út 1.
 • Mobil: 30/9674033;
  30/4562175

21.jpg31.jpg71.jpg91.jpg

A község belterületén, a hőforrástól egy kilométerre található új építésű vendégház négy – saját fürdőszobával, előtérrel, illetve erkéllyel is rendelkező – lakrésszel áll a Kedves Vendégek rendelkezésére. A vendégházat belső elrendezése kiválóan alkalmas teszi arra, hogy kisebb baráti társaságok közös pihenésének helyszínéül szolgáljon. A vendégházban található pezsgőfürdő, gőzkabin és kombinált szauna is Vendégeink kényelmét szolgálja. A házhoz saját fedett kocsibeálló tartozik. A közelben étterem és bolt található.

Nyitvatartás: egész évben

Ár: 5000 - 7500 Ft/fő/éj

Az ár az ÁFA-t és az IFA-t tartalmazza.

Üdülési csekk elfogadóhely!

Szolgáltatások:

- négy külön bejáratú, kábel TV-vel felszerelt szoba (4 x 39m2)

- minden szobából külön nyíló (zuhanyzóval vagy fürdőkáddal, valamint WC-vel felszerelt) fürdőszoba

- jól berendezett konyhával egybeépített tágas ebédlő (önellátó)

- kanadai vörös cédrusból készült, egyedi építésű, infra- illetve hagyományos (finn) üzemmódban is használható szauna

- pezsgőfürdő, gőzkabin

- parkosított udvar, kerti bútor

- a gépjárművek elhelyezését biztosító fedett kocsiszín

- szabadtéri főzési lehetőség, grillező

- lehetőség helyben végzett fizioterápiás kezelésre

Településünk pillanatai

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
14 August 2022