Egerszalók bemutatása
Egerszalók egy olyan, évszázadok óta lakott település, ahol a táj és a környezet igazán alkalmas arra, hogy az ember otthon érezze magát. .
Önkormányzati munka
Bővebben...
Sódomb, látnivalók
Bővebben...
Kikapcsolódás
Bővebben...
Borvidék Egerszalók
Bővebben...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Egerszalók bemutatása
  • Önkormányzati munka
  • Sódomb, látnivalók
  • Kikapcsolódás
  • Borvidék Egerszalók

Egerszalóki Közös Önkormányzati Hivatal Egerszóláti Kirendeltségére munkatársat keresünk pénzügyi-gazdálkodási és adóügyi feladatok ellátására

Munkavégzés helye: Egerszólát, Egri út 2.

A munkakör betölthető: 2019. november 15-től

Ellátandó főbb feladatok: Beszámolók és mérleg elkészítése. Főkönyvi könyvelés. Kincstári és egyéb adatszolgáltatás. Analitikus nyilvántartások vezetése. Gazdálkodással kapcsolatos önkormányzati rendelettervezetek előkészítése. Önkormányzati szintű előirányzatok nyilvántartása. Pályázati elszámolással kapcsolatos feladatok. Gépjárműadóval és helyi adókkal kapcsolatos adóhatósági feladatok ellátása.

Képesítési előírás: felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi szakképzettség, felsőfokú pénzügyi, számviteli szakképesítés, mérlegképes könyvelő.

Előnyt jelent: államháztartási gazdálkodási területen szerzett szakmai tapasztalat, számítógép kezelői ismeretek (ECDL vizsga) ASP szakrendszer ismerete

Szakmai önéletrajz és motívációs levél benyújtható: Hunyadi-Buzás Jánosné jegyzőnél Ez az ímélcím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre telefonos elérhetőség megjelölésével

Településünk pillanatai

Egerszalóki Közös Önkormányzati Hivatal Egerszóláti Kirendeltségére munkatársat keresünk pénzügyi-gazdálkodási és adóügyi feladatok ellátására
BURSA HUNGARICA Kiírásra került a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat felsőoktatási hallgatók számára, melyhez EGERSZALÓK ÖNKORMÁNYZATA is csatlakozott.

Gyors elérhetőségünk: 

Tel.: 36/574-002, 36/474-332

Fax: 36/474-366

E-mail:

Keressen a weboldalon

Önkormányzati közadat kereső
A közfeladatot ellátó szerv a feladatkörébe tartozó ügyekben – így különösen az állami és önkormányzati költségvetésre és annak végrehajtására, az állami és önkormányzati vagyon kezelésére, a közpénzek felhasználására és az erre kötött szerződésekre, a piaci szereplők, a magánszervezetek és -személyek részére különleges vagy kizárólagos jogok biztosítására vonatkozóan – köteles elősegíteni és biztosítani a közvélemény pontos és gyors tájékoztatását
Felhívás!
Pályázati lehtőségekről, fejlesztésekről.
Településünk aktívan részt vesz a támogatási lehetőségek kihasználásában - ismerkedjen meg a részletekkel:
19 November 2019